Kosiarki automatyczne

Kosiarki automatyczne

W naszej ofercie posiadamy roboty czterech wiodących i najwyżej cenionych pod względem jakości i technologii producentów VIKING/STIHL, HONDA, ETESIA I AMBROGIO. Dzięki temu i naszemu doświadczeniu możemy polecać produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom oraz będzie optymalny dla twojego trawnika.

Jak to robimy

Układamy wszystkie niezbędne kable w prawidłowy sposób techniczny i umieszczamy kosiarkę na Twojej nieruchomości.
Podczas instalacji cienki drut obwodowy kładziony jest wokół obszaru przeznaczonego do koszenia. Przewód zakopywany jest w gruncie na głębokości 5 do 7 cm. dzięki użyciu specjalnego urządzenia do montażu kabla. Położenie przewodu poniżej poziomu gruntu gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem np. podczas wertykulacji.
Jeśli nie masz pewności, czy automatyczna kosiarka nadaje się do Twojego ogrodu. SKONTAKTUJ SIE Z NAMI i umów się na bezpłatne konsultacje na twoim trawniku. Chętnie pomożemy i pokażemy kosiarki na miejscu.

Co jak się popsuje

Kupując robota, pamiętaj, że kosiarka automatyczna również może ulec awarii. W przeciwieństwie do marketów ogrodniczych lub handlu online, oferujemy szybką usługę naprawy bezpośrednio u klienta. W ten sposób wykonamy drobne naprawy robota lub usuniemy uszkodzenia i przerwy na przewodzie granicznym. Jeśli naprawa trwa dłużej, oferujemy kosiarki zastępcze, za darmo, tymczasowo do czasu zakończenia naprawy.

Oczywiście z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, jakie możesz mieć po zapoznaniu się z automatyczną kosiarką. Całym zespołem pracujemy na Państwa uznanie, zaufanie i polecenie znajomym i przyjaciołom.

L30-Elite-S

L30-Deluxe

Amborgio


automatyczne

Układanie kabla