Kosiarki automatyczne

Kosiarki to jedna z najważniejszych części naszej oferty. W asortymencie posiadamy roboty czterech wiodących i najwyżej cenionych pod względem jakości i technologii producentów VIKING/STIHL, HONDA, ETESIA I AMBROGIO. Dzięki temu i naszemu doświadczeniu możemy polecać kosiarki, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom oraz będą optymalnym rozwiązaniem dla Waszego trawnika. Już teraz z oferowanych produktów korzystają osoby nie tylko w Świdnicy, ale także m.in. Dzierżonowie, Wałbrzychu, Żarowie czy Świebodzicach.

Jak to robimy

Układamy wszystkie niezbędne kable w prawidłowy sposób techniczny i umieszczamy kosiarki na Twojej nieruchomości.

Podczas instalacji cienki drut obwodowy układany jest wokół obszaru przeznaczonego do koszenia. Przewód zakopywany jest w gruncie na głębokości 5 do 7 cm. dzięki użyciu specjalnego urządzenia do montażu kabla. Położenie przewodu poniżej poziomu gruntu jest bardzo ważne, ponieważ gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem np. podczas wertykulacji.

Jeśli nie macie Państwo pewności, czy automatyczne kosiarki nadają się do Waszego ogrodu. skontaktujcie sie z nami i umówcie się na bezpłatne konsultacje na Waszym trawniku. Chętnie pomożemy i pokażemy kosiarki na miejscu.

W przypadku awarii

Kupując robota, pamiętajcie Państwo, że kosiarki automatyczne również mogą ulec awarii. W przeciwieństwie do marketów ogrodniczych lub handlu online, oferujemy szybką usługę naprawy kosiarek bezpośrednio u klienta. W ten sposób wykonamy drobne naprawy robota lub usuniemy uszkodzenia i przerwy na przewodzie granicznym. Jeśli naprawa trwa dłużej, oferujemy kosiarki zastępcze, za darmo, tymczasowo do czasu zakończenia naprawy.

Oczywiście z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, jakie możesz mieć po zapoznaniu się z ofertą automatycznych kosiarek. Całym zespołem pracujemy na Państwa uznanie, zaufanie i polecenie znajomym i przyjaciołom.